1. Anasayfa
  2. Gündem

Beşiktaş Lazer Epilasyon

Beşiktaş Lazer Epilasyon
0

Beşiktaş Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için modern bir yöntem lazer epilasyondur. Bu yöntemin başlangıcı, lazer ışığından melanin pigmentini emmektir. Lazer ışığı, tüy foliküllerine zarar vererek yeniden büyümeyi geciktirir veya engeller.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu olarak lazer epilasyon son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Lazer epilasyon, tüy folikülünü doğrudan etkileyerek tüylerin büyümesini engellediği için çok popülerdir ve sarıyer lazer epilasyon seansları düzenli olarak uygulandığında, birçok kullanıcı uzun süreli bir tüy azalması yaşamıştır. Bu da tıraş olma ihtiyacını azaltır.

Lazer epilasyon işlemleri tipik olarak kısa sürer. Örneğin, koltuk altı gibi küçük bir alan birkaç dakikada bitirilebilirken, bacaklar gibi daha büyük alanlarda bir saat gerektirir.
Lazer epilasyon, tıraş ve ağda sonrası cilt tahrişi ve batık tüy riskini azaltır.
Maliyet Etkinliği: Lazer epilasyon ilk başta pahalı gibi görünse de, tıraş bıçağı, ağda veya tüy dökücü kreme harcanan parayı düşünürsek, lazer epilasyon maliyet etkin bir seçenektir.
Ağda veya diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, lazer epilasyon genellikle daha az acı vericidir. Batma hissi, bazen tolere edilebilir.
Daha Pürüzsüz Cilt: Ağda veya lazer epilasyon uygulandıktan sonra cilt çok daha pürüzsüz hale gelir. Ciltler daha yumuşak ve daha yakın hale gelir.
Lazer epilasyon, vücudun neredeyse her bölgesinde uygulanabilir. Bu ürünü yüzünüze, koltuk altınıza, bacaklarınıza, bikini bölgenize ve sırtınıza uygulayabilirsiniz.
Sonuç olarak, lazer epilasyon, modern teknolojinin estetik ve kozmetik alanındaki tüy alma yöntemi olarak idealdir. Bununla birlikte, işlemin en iyi sonucu elde etmek ve olumsuz sonuçları önlemek için deneyimli ve eğitimli uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Beşiktaş lazer epilasyon, tiroid sorunları olan kişiler, hamile kadınlar ve belirli ilaçlar kullananlar için tavsiye edilmez. Açık cilt ve koyu tüy, genellikle en iyi sonuçlar verir. Her koşulda beşiktaş lazer epilasyon merkezimizde uzman yardımına ihtiyaç duyulması çok önemlidir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon vücuttaki neredeyse her bölgeye uygulanabilir. En sık uygulanan bölgeler bacaklar, koltuk altları, bikini bölgesi, yüz ve sırttır.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Uygulanan bölge, uygulanan tüy türü ve uygulanan cilt türü, seans aralıklarını belirler. İlk levent lazer epilasyon merkezimizde seanslarda uygulama genellikle dört ila altı haftada bir önerilir. Daha sonraki seanslar için on iki ila on iki hafta gerekebilir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir mi?

Bazı insanlar lazer epilasyonu cımbızla tüy çekmeye benzer olarak görüyor. Ancak kullanılan cihaz, uygulanan bölge ve kişinin ağrı eşiğine bağlı olarak bu duygu değişebilir. Soğutma cihazları ve jelleri ağrıyı azaltır.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır mı?

Güvenilir bir uzman tarafından doğru şekilde uygulandığında, lazer epilasyon herhangi bir iz bırakmaz. Bununla birlikte, birkaç saat içinde şişlik veya kızarıklık oluşabilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları uygulanacak bölgeye, kullanılan cihaza, seans sayısına ve kliniğin konumuna göre değişebilir. Yerel kliniklerde doğru bilgi edinmek en iyisidir.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir